0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
HQRP Long 6FT USB ДО Мини USB Кабел Компатибилен Со Sony Handycam DCR-HC20E DCR-HC21 DCR-HC26 DCR-HC30 Камера

HQRP Long 6FT USB ДО Мини USB Кабел Компатибилен Со Sony Handycam DCR-HC20E DCR-HC21 DCR-HC26 DCR-HC30 Камера

DEN 111.20
Во магацинот.

Тековен

HQRP® USB ДО Мини-USB Кабел; Должината на кабелот е 6 стапки / 1,8 м;. Пренесувањето датотеки е безбедно и лесно! Организирајте дигитални датотеки на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР;. 1 Година гаранција!. HQRP® USB ДО Мини-USB Кабел;. Должината на кабелот е 6 стапки / 1,8 м;. Пренесувањето датотеки е безбедно и лесно! Организирајте дигитални датотеки на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР;. 1 Година гаранција!. Компатибилен Со Sony Handycam DCR-HC20 E DCR-HC21 DCR-HC26 DCR-HC30 Одрекување : Ова не Е Оригинален Производител На Опрема (OEM) производ, HQRP брендиран производ е замена. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на имињата на брендовите или ознаките на моделот за овој производ се прави исклучиво за целите на демонстрација на компатибилност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата