0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Оумел 2.5 Був Статуа Природен Црн Обсидијан Падна Камен Скапоцен Камен Був Фигурина Дома Декор

Оумел 2.5 Був Статуа Природен Црн Обсидијан Падна Камен Скапоцен Камен Був Фигурина Дома Декор

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Одговара за сите соби, како дневна соба, канцеларија, спална соба, полици за книги, ѕидни полици, прозорец праг, десктоп, кафе агол, итн Совршен подарок за колекција за љубителите на бувови, љубителите на птици,среќен домашен декор или лековит подарок за реики. Креативен Дизајн : оваа статуа на був е толку живописна и посебна. Тие се рачно изработени со јасна смола во форма на був и исполнети со природни скапоцени камења. Скапоцените камења можете да ги видите од дното на статуата. Материјал : Изработен од 100% природни чипови и смола од црн обсидијан, црниот обсидијан е еден вид лековит реики камен кој може да ги ублажи негативните емоции, да ја подобри медитацијата, инспирацијата и да даде чувство на позитивна енергија, мир, релаксација. Големина : Приближно 2,5 х 2 х 1,6 инчи (6 х 5 х 4 см), Тежина : 107гр. Одговара за сите соби, како дневна соба, канцеларија, спална соба, полици за книги, ѕидни полици, праг на прозорец, работна површина, агол за кафе итн. Идеален Подарок : совршен подарок за колекција за љубителите на бувови, љубителите на птици,среќен домашен декор или лековит подарок за реики. Креативен Дизајн : оваа статуа на був е толку живописна и посебна. Тие се рачно изработени со јасна смола во форма на був и исполнети со природни скапоцени камења.

Параметри на производот

Стоката во категоријата