0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
5 Парчиња Лента За Цевки За Климатизација, Лента За Цевки За Климатизација, Лента За Поправка На Пвц Цевки, Лента За Заштита на Цевки Отпорна на Масло ширина од 6 см з?

5 Парчиња Лента За Цевки За Климатизација, Лента За Цевки За Климатизација, Лента За Поправка На Пвц Цевки, Лента За Заштита на Цевки Отпорна

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Нашите ремени за цевки за климатизација се изработени од пвц, кој е отпорен на масло, отпорен на пламен, отпорен на стареење, нетоксичен, неопасен, еколошки, високо еластичен и издржлив и доволно флексибилен Вкупно 5 ролни лента за цевки, практични и економични, што може целосно да ги задоволи вашите потреби. Можете да ја изберете должината на лентата според вашите потреби, давајќи ви флексибилност при примена на различни сценарија. Со ширина од 6 см/2,4, што може ефикасно да спречи истекување, сигурен за употреба. Може да се намали на различни големини и форми. Можно е совршено да ги задоволите вашите потреби. Погоден за електрична опрема и додатоци, електронски делови и додатоци, приклучоци, машински алати и додатоци, жици итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Компактна големина, лесна и пренослива, која е лесна за носење и складирање. Секој пат кога ќе ја изберете нашата лента за запечатување на вратите за да ги задоволите вашите потреби за изолација, ќе ја добиете најдобрата издржливост. Нашите ремени за цевки за климатизација се изработени од пвц, кој е отпорен на масло, отпорен на пламен, отпорен на стареење, нетоксичен, неопасен, еколошки, високо еластичен и издржлив и доволно флексибилен. Вкупно 5 ролни лента за цевки, практични и економични, што може целосно да ги задоволи вашите потреби. Можете да ја изберете должината на лентата според вашите потреби, давајќи ви флексибилност при примена на различни сценарија. Со ширина од 6 см/2,4, што може ефикасно да спречи истекување, сигурен за употреба. Може да се намали на различни големини и форми. Можно е совршено да ги задоволите вашите потреби. Погоден за електрична опрема и додатоци, електронски делови и додатоци, приклучоци, машински алати и додатоци, жици итн. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Компактна големина, лесна и пренослива, која е лесна за носење и складирање.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Air-Conditioner Pipe Tapes
Material:
PVC
Width:
Approx. 6cm/2.4in
Weight:
Approx. 570g/20.1ozApplication
Package List:
5 x Air-Conditioner Pipe Tapes
Note:
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.

Стоката во категоријата