0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Артласт Трепките Неонски Знак Трепките Неонски Светлина ПРЕДВОДЕНА Бизнис Знак Неонски Знак За Салон За Убавина Ѕид Декор Трепките Продолжување Убавина Клуб Деко

Артласт Трепките Неонски Знак Трепките Неонски Светлина ПРЕДВОДЕНА Бизнис Знак Неонски Знак За Салон За Убавина Ѕид Декор Трепките

DEN 639.84
Во магацинот.

Тековен

[ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА] : Без разлика дали барате да додадете малку осветленост и забава во вашиот дом или бизнис, ЛЕД неонските светла може да обезбедат вистинска количина на осветленост Додадете поп боја со овие преслатки украси што се истакнуваат без разлика каде се поставени. Со artlast светлосни знаци, веднаш ќе се збогувате со досадните ѕидови и ќе се поздравите со добрите времиња. [ПОГОДЕН ЗА СЕКАДЕ] : Артласт неонските светла користат ЛЕД ленти за да бидат побезбедни и подостапни од традиционалните стаклени неонски светла. Нашите неонски знаци се убави и се продаваат по прифатлива цена. Овие се одличен подарок за секого / за секоја пригода / за секаде. [УНИКАТНА ФОРМА] : дизајнот На Артласт неонска светлина е уникатен, оваа неонска светлина на трепките е комбинација од текст и шема на трепките, користејќи силиконска неонска цевка во боја на пламен, иако е целосно привлечна во текот на денот. [ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ] : големината на оваа неонска светлина е 17,32" X9, 45", има USB кабел од 78 инчи, неговата големина и USB кабелот е погоден за многу прилики, само поврзете го напојувањето за да ја осветлите НЕОНСКАТА светлина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата