0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
PIKIS 10pcs 2 pin 12v 10A НЕМА Прилагодлива Брзина flasher Led Трепкач Сигнал

PIKIS 10pcs 2 pin 12v 10A НЕМА Прилагодлива Брзина flasher Led Трепкач Сигнал

DEN 505.60
Во магацинот.

Тековен

Релеи Релеи контакт оптоварување : 10контакт префрлување струја : 10контакт прекинувач напон : 12вконтакт форма : Нормално отворена струја : 10аратиран напон : 12-48взаштитни карактеристики : запечатенпојавување на серпентина : 12В.

Параметри на производот

Стоката во категоријата