0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бас Рокери 1000 Вати/ 340W РМС 4 Канал Класа AB Автомобил Аудио Стерео Засилувач за 4 Звучници или 2 Звучници &засилувач; Сабвуфери За Високотонци

Бас Рокери 1000 Вати/ 340W РМС 4 Канал Класа AB Автомобил Аудио Стерео Засилувач за 4 Звучници или 2 Звучници &засилувач; Сабвуфери За Високотонци

DEN 1599.20
Во магацинот.

Тековен

2 Ом Стерео, 4 Ом Премостена КЛАСА АБ Автомобил Засилувач СО 1000w Многу моќ 4х50в РМС @4 Ом, 4х70в рмс @2 Ом, 2х170в рмс @4 Ом Вистинска Моќ на Стандардите. Имајте Кросовер Со Целосен Опсег за Бас, Целосен Опсег и Височини - HPF : 120 Hz - 3 KHz, LPF : 50-250 Hz. Добар Одговор На Фреквенцијата Бес : 15 Hz За Многу Низок бас до 20khz Многу Висок Твитер и Фреквенција на Рогови. Димензија : 13 "Л х 9. 2 Ом Стерео, 4 Ом Премостена КЛАСА АБ Автомобил Засилувач СО 1000w Многу моќ. 4х50в РМС @4 Ом, 4х70в рмс @2 Ом, 2х170в рмс @4 Ом Вистинска Моќ на Стандардите. Имајте Кросовер Со Целосен Опсег за Бас, Целосен Опсег и Височини - HPF : 120 Hz - 3 KHz, LPF : 50-250 Hz. Добар Одговор На Фреквенцијата Бес : 15 Hz За Многу Низок бас до 20khz Многу Висок Твитер и Фреквенција на Рогови. Димензија : 13" L x 9. голема големина автомобил засилувач за зајакнување на вашиот аудио систем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата