0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
12в 100ах Гел Замена Батерија За Надвор Од Мрежата RV Сончевиот Систем

12в 100ах Гел Замена Батерија За Надвор Од Мрежата RV Сончевиот Систем

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

ГЕЛОТ ML100-12 е батерија без одржување на гел од 12 V 100 AH, која има вграден волтметар и индикатор за статусот на полнење Димензии : 13 инчи х 6,61 инчи х 8,50 инчи. Терминал : Внатрешна Нишка. Списокот е само За Батеријата и Завртките. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. Фабрички активирана гел батерија. Одржување бесплатно. Не е потребен киселински пакет. Напредниот дизајн работи веднаш надвор од кутијата и сѐ уште не бара одржување нуди опција за продолжување на стандардниот век на траење со додавање дополнителни електролити. Вистинска батерија со длабок циклус што може да се монтира во која било положба, Се Спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Поддржан од 30 дневна политика за наплата и целосна 1 година гаранција. ГЕЛОТ ML100-12 е батерија без одржување на гел од 12 V 100 AH, која има вграден волтметар и индикатор за статусот на полнење. Димензии : 13 инчи х 6,61 инчи х 8,50 инчи. Терминал : Внатрешна Нишка. Списокот е само За Батеријата и Завртките.

Параметри на производот

Стоката во категоријата