0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ангоил Макари Движат Лепак удар-слободен Случај Бин Дното Мебел Степен Тркала Отстранлив За Ѓубре Домаќинство Мини Картон Ers Челик Ротација Лепило Универзална Мак

Ангоил Макари Движат Лепак удар-слободен Случај Бин Дното Мебел Степен Тркала Отстранлив За Ѓубре Домаќинство Мини Картон Ers Челик

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Леплива Макара За Канти Дното : Лепење на дното на кутијата за складирање и корпата за отпадоци, што го олеснува движењето Тркала : лепило дизајн, инсталиран на долната кутија, без комплициран процес. Погоден за различни кутии за складирање. Замена Тркалца : лепило дизајн, инсталиран на дното кутија, без комплициран процес. Погоден за различни кутии за складирање. Кутија Рициново : Може да се инсталира таму каде што сакате да инсталирате, само лесно притискање за целосно ослободување на рацете. Самолепливи Тркала За Тркала : Изработени од пластика, носивост, кога се користат четири тркала истовремено, може да има голема тежина. Леплива Макара За Канти Дното : Лепење на дното на кутијата за складирање и корпата за отпадоци, што го олеснува движењето. Тркала : лепило дизајн, инсталиран на долната кутија, без комплициран процес. Погоден за различни кутии за складирање. Замена Тркалца : лепило дизајн, инсталиран на дното кутија, без комплициран процес. Погоден за различни кутии за складирање. Кутија Рициново : Може да се инсталира таму каде што сакате да инсталирате, само лесно притискање за целосно ослободување на рацете. Самолепливи Тркала За Тркала : Изработени од пластика, носивост, кога се користат четири тркала истовремено, може да има голема тежина. Пакет Листа 8 х Лепливи Тркала Карактеристики-Материјал : Пластика+челик заклучување тркалца. - Кутијата за складирање е лесна за употреба и инсталирање, што ви носи многу погодност самолепливи тркала за тркала.

Параметри на производот

Стоката во категоријата