0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ибалоди Внатрешен Кинески Вентилатор Светло 6 Брзински Вентилатор Со Низок Профил Со Светло Трибојно Затемнето Таванско Светло СО Вентилатор 36w Моторни Неми Таван

Ибалоди Внатрешен Кинески Вентилатор Светло 6 Брзински Вентилатор Со Низок Профил Со Светло Трибојно Затемнето Таванско Светло СО Вентилатор

DEN 2447.84
Во магацинот.

Тековен

€®Тивок вентилатор●По фабричкиот биланс И тестот за звук, за да се осигурате дека секое сечило ротира без бучава( звук што работи На Вентилаторот : 21d B), создадете удобна средина за живеење и подобрете го квалитетот на спиењето Погоден за сите сезони. €●Прилагодлива брзина на ветерот quet светла со вентилатори ја зголемуваат циркулацијата на воздухот. Ефикасно и непречено го намалуваат опсегот на брзина, така што се произведуваат отпорност на воздухот и мирен и мек природен ветер. Постојат 6 опции за брзина : ниска/средна/висока. €●Затемнети тавански вентилаторски светла●таванските вентилаторски светла може да се вклучат помеѓу бело светло 6000 K, НЕУТРАЛНО светло 4000 K и топло светло 3000 K преку далечинскиот управувач. Децата можат далечински да ја прилагодат бојата на светлината преку далечинскиот управувач за да постигнат најдобар ефект на осветлување. Рамките на апликацијата, тавански вентилатори за внатрешно осветлување, како што се спални соби, дневни соби, трпезарии, простории за учење, детски соби, балкони, мали спални соби, ходници, мали дневни соби итн., може подобро да ја декорирате просторијата, да уживате во студениот ветер и силните светла и да ја донесете Во Вашата резиденција Луксузно и удобно искуство. €®Услуга по продажбата●задоволството на Клиентите е наша одговорност и ние веруваме во нашиот квалитет. Доколку не сте задоволни, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Нашата продавница има и многу стилови, ве молиме одете во продавницата за да дознаете повеќе. €®Тивок вентилатор●По фабричкиот биланс И тестот за звук, за да се осигурате дека секое сечило ротира без бучава( звук што работи На Вентилаторот : 21d B), создадете удобна средина за живеење и подобрете го квалитетот на спиењето. Погоден за сите сезони. €●Прилагодлива брзина на ветерот quet светла со вентилатори ја зголемуваат циркулацијата на воздухот. Ефикасно и непречено го намалуваат опсегот на брзина, така што се произведуваат отпорност на воздухот и мирен и мек природен ветер. Постојат 6 опции за брзина : ниска/средна/висока. €●Затемнети тавански вентилаторски светла●таванските вентилаторски светла може да се вклучат помеѓу бело светло 6000 K, НЕУТРАЛНО светло 4000 K и топло светло 3000 K преку далечинскиот управувач. Децата можат далечински да ја прилагодат бојата на светлината преку далечинскиот управувач за да постигнат најдобар ефект на осветлување. Рамките на апликацијата, тавански вентилатори за внатрешно осветлување, како што се спални соби, дневни соби, трпезарии, простории за учење, детски соби, балкони, мали спални соби, ходници, мали дневни соби итн., може подобро да ја декорирате просторијата, да уживате во студениот ветер и силните светла и да ја донесете Во Вашата резиденција Луксузно и удобно искуство. €®Услуга по продажбата●задоволството на Клиентите е наша одговорност и ние веруваме во нашиот квалитет. Доколку не сте задоволни, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата