0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
VS-линија PDO лифт лифт лице/целото тело-6D Cog [W] Тип 24pcs

VS-линија PDO лифт лифт лице/целото тело-6D Cog [W] Тип 24pcs

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

[6Д Запчаник] Тип : 360 ° повеќенасочна бодликава нишка Времетраење на ефектот : 10~12 месеци. Апликација : Лице, Тело. Ефект : Непосредно, долготрајно и моќно кревање. [6Д Запчаник] Тип : 360 ° повеќенасочна бодликава нишка. Времетраење на ефектот : 10~12 месеци. Апликација : Лице, Тело. Ефект : Непосредно, долготрајно и моќно кревање. Строга УПОТРЕБА и управување СО СИСТЕМОТ ЗА УПРАВУВАЊЕ СО ОК на строго избрани висококвалитетни компоненти Работење на фабрички објект кој темелно ги почитува домашните и странските прописи за подобрување На Квалитетот на медицинскиот уред и преку континуирано Истражување И Развој На нови производи Според трендот На пазарот Континуирана евалуација На квалитетот и подобрување на постојните производи Првиот фрлач на безбојна НИШКА за подигнување НА PDO на Пазарот За Пакување Кутии За Ракавици Специјализиран систем За пакување За одржување на влага(Под 400 ppm) ЦВРСТИНА на истегнување силно и Ефикасно Мерење На Запчаникот за подобар ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата