0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ЧДХАЛТД Нерѓосувачки Челик Бамбус Дрво Кука, Без Удирање Дома Облека Беспрекорна Лепило Кука За Кујна Бања Крпа За Складирање Кука

ЧДХАЛТД Нерѓосувачки Челик Бамбус Дрво Кука, Без Удирање Дома Облека Беспрекорна Лепило Кука За Кујна Бања Крпа За Складирање Кука

DEN 1395.20
Во магацинот.

Тековен

Куки за закачалки од нерѓосувачки челик со нов дизајн никогаш не ' рѓа Одличен идеал за употреба во спална соба, бања, плакари, врати и ѕид. Може добро да се вклопи во влезот, влезната врата или ѕидниот простор на вашиот дом. Многу привлечно и го прави вашето складирање да изгледа многу шармантно. Нов дом за крпа за лице, крпа за раце, крпи за капење, палта, капи, чанти, чадори, торба за перење и клучеви. Дури и одличен избор за закачување голема зимска јакна. Лесно За Инсталирање : не мора да навртувате во ѕидот. Пакетот Вклучува : 1*Ѕид Кука. Драги пријатели, добредојдовте во продавницата. Чест ми е што те запознав. Се надевам дека ќе имаат убаво шопинг искуство тука. Тежина : 150гр Материјал : Дрво+Нерѓосувачки Челик Пакет Вклучуваат : 1*Големина Ѕид Кука : 18*4.5*4см Име : Боја На Ѕидна Кука : како што покажува сликата Убави Куки За Изглед : куки за закачалки за ѕидови од нерѓосувачки челик со нов дизајн никогаш не ' рѓа. Одличен идеал за употреба во спална соба, бања, плакари, врати и ѕидна Гроздобер Декорација : може добро да се вклопи во влезот, влезната врата или ѕидниот простор на вашиот дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата