0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Макариос ДОО снимал елени пиво пиво лов смешни автомобили камиони Ванс wallsидови лаптоп mkr | Бела | 5,5 x 1,25 | MKR510

Макариос ДОО снимал елени пиво пиво лов смешни автомобили камиони Ванс wallsидови лаптоп mkr | Бела | 5,5 x 1,25 | MKR510

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник. Користениот материјал е направен да трае 6 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се примени на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил сличен на тоа како нанесувате привремена тетоважа. Не грижи се, даваме упатства за апликација. Трансфер -лентата што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата