0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, виолетова животинска алпака

Тбуобт Козметички Кеси Чанти За Шминка За Жени, Мала Торбичка За Шминка Патни Торби, виолетова животинска алпака

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Големина - 18, 5х7, 5х13см/7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта Материјали-Изработени од ткаенина за собирање, сунѓер и ткаенина од оксфорд. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок.

Параметри на производот

Стоката во категоријата