0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Наутикалмарт Месинг Привезок - Компас Клуч-Пешачење И Кампување Привезок-Наутички Подароци

Наутикалмарт Месинг Привезок - Компас Клуч-Пешачење И Кампување Привезок-Наутички Подароци

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

Увезени Затворање на екранот. Quosture овој цврст месинг насочен привезок за компас е и убав и функционален. Одликувајќи се со поморски насочен компас кој лесно се вклопува во вашиот џеб, овој синџир на клучеви ќе ви помогне да го пронајдете патот каде и да сте - без разлика дали пешачите по планините или го користите за морски цели. Qulass-quess magnetic direction компас клуч-синџир. Високо квалитетен ситно калибриран како еколошки производ со висококвалитетен модел од 100% цврст тежок месинг. Овој синџир на клучеви со наутичка тематика е и симпатичен и функционален, ова е исклучителен компас!. €+Ова е функционален џебен компас што може да ни се најде некогаш! Направен од цврст месинг, прекрасниот приврзок за клучеви ќе импресионира и ќе трае со години. Функционално и убаво парче убаво изработен цврст месинг џебен привезок за компас со месинг финиш. Секој компас има мал приврзок за клучеви на страната на компасот што работи со механизам за подигнување игла за да го заштити лежиштето на компасот за време на транзитот. Овој привезок за компас за гравирање е убаво изработен од цврст месинг и се нуди со полиран сјај сличен на огледало. €équin keychain е совршен за Подароци. Нашиот производ е составен од најдобра суровина, месинг со врвен квалитет за да му даде мазен и раскошен изглед. Производите одат многу добро со многу работи како декорација, намена за подароци, самостојна употреба, подарок на дедо, подарок за годишнина или подарок за роденден итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата