0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сив Грб Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта

Сив Грб Танкард Со Рачка Од Јаже Во Полиран Калај Капацитет Од 1 Пинта

DEN 1511.84
Во магацинот.

Тековен

Заострен резервоар од 1 пинта со карактеристична рачка на јаже Точен грб и мото над името на кланот. Направено во ВЕЛИКА британија од калај без олово. Достапни се над 1000 имиња на кланови. Еден Резервоар За Калај Со Пивце Со Рачка Од Јаже и Врежан Клански Грб со својата впечатлива рачка во стилот на јаже и двојни линии до врвот и дното, овој резервоар за калај од една пинта изгледа импресивно. Она што го прави одличен многу личен подарок е неговиот внимателно истражен и стручно врежан шкотски семеен грб. Историјата на Шкотските Кланови е горда и турбулентна историја на нацијата. Семејните имиња се нашата врска со таа историја. Секој Клан Грб Танкард е рачно изработен и врежан исклучиво за опсегот На Кланот I Luv LTD. Со седиште во Шефилд традиционалното срце на обработка на метали во ВЕЛИКА британија со векови нашите калајџии имаат светска репутација за извонредност во нивниот занает. Здружување на антички вештини врвен дизајн и ултрамодерна технологија за гравирање тие создаваат прекрасни подароци со трајна убавина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата