0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
ДОИТОЛ Ѕид Закачалки Без Нокти Ирваси Anter Ѕид Куки Лепило Вратата Назад Куки Палто Кука Удар-Слободен Ѕид Клуч Закачалки За Бања Врата Плакарот Влезот Гардероба Жи?

ДОИТОЛ Ѕид Закачалки Без Нокти Ирваси Anter Ѕид Куки Лепило Вратата Назад Куки Палто Кука Удар-Слободен Ѕид Клуч Закачалки За Бања Врата

DEN 176.64
Во магацинот.

Тековен

Оваа кука со уникатен стил животински облик дизајн изглед, добро ќе одговара со вашиот мебел исто така совршен и практичен украс, можете да го користите за украсување на вашиот дом. Изработена од висококвалитетен материјал од смола, оваа ѕидна кука е стабилна, издржлива, стилска и цврста и има уникатен изглед. Оваа стилска кука за палто е погодна во ходникот, спалната соба, трпезаријата и подеднакво бања или кујна. Оваа кука е совршена за закачување палта, капи, клучеви или шал, итн., што ја прави вашата соба поуредена. Оваа кука со уникатен стил животински облик дизајн изглед, добро ќе одговара со вашиот мебел. исто така совршен и практичен украс, можете да го користите за украсување на вашиот дом. Изработена од висококвалитетен материјал од смола, оваа ѕидна кука е стабилна, издржлива, стилска и цврста и има уникатен изглед. Оваа стилска кука за палто е погодна во ходникот, спалната соба, трпезаријата и подеднакво бања или кујна. Оваа кука е совршена за закачување палта, капи, клучеви или шал, итн., што ја прави вашата соба поуредена. Опис Изработен од висококвалитетен материјал од смола, куката за капа и палто е издржлива и долготрајна за употреба со фини и мазни рабови. Со дизајн на креативна форма, уникатна декорација и може да се искористи за да заштедите повеќе простор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата