0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Круг И Уникатен Хартија Фенери Декоративни Од Страна На Различни Големини &засилувач; Бои

Круг И Уникатен Хартија Фенери Декоративни Од Страна На Различни Големини &засилувач; Бои

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

?Комплетот хартиени фенери содржи 5 големини тоатални 30 парчиња за 6 од секоја големина 4",6",8",10",12", 12 " за да одговараат на вашето барање Сите димензии се дијаметри. ?Овие хартиени фенери се одлични украси за речиси забави и создаваат брилијантен ефект дури и на најмалиот буџет за украсување. ?Декор За Широки Прилики : хартиените фенери можат да помогнат да се создаде весела атмосфера, нашите хартиени фенери се одлични погодни за декор вашата забава прослави,може да помогне да се создаде весела атмосфера, темата на шумата и џунглата земјата на чудата, Божиќ, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот На Благодарноста родендени, родендени, бебе тушеви, крштевка, свадба , други партија украси итн. Ние сме производител на хартија фенери, па купување на производи во тука е најдобар избор, е најекономичен!!исто така, нашата продавница има многу неспоредливи убави производи,вашата среќа е и наша среќа! Ве молиме обрнете внимание на нашите многу производи од нашата продавница за да ви донесат повеќе среќа!. ?Ние сме производител на хартија фенери, па купување на производи во тука е најдобар избор, е најекономичен!!исто така, нашата продавница има многу неспоредливи убави производи,вашата среќа е и наша среќа! Ве молиме обрнете внимание на нашите многу производи од нашата продавница за да ви донесат повеќе среќа!. ?Комплетот хартиени фенери содржи 5 големини тоатални 30 парчиња за 6 од секоја големина 4",6",8",10",12", 12 " за да одговараат на вашето барање. Сите димензии се дијаметри. ?Овие хартиени фенери се одлични украси за речиси забави и создаваат брилијантен ефект дури и на најмалиот буџет за украсување. ?Декор За Широки Прилики : хартиените фенери можат да помогнат да се создаде весела атмосфера, нашите хартиени фенери се одлични погодни за декор вашата забава прослави,може да помогне да се создаде весела атмосфера, темата на шумата и џунглата земјата на чудата, Божиќ, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот На Благодарноста родендени, родендени, бебе тушеви, крштевка, свадба , други партија украси итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата