0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Случај - Колега Crossbody Телефон Јаже/Синџир [Работи Со Сите Телефони] Рацете Слободен Мобилен Телефон Ремен-Телефон Шарм - Вратот Држач Синџир за iPhone 14 Pro Max/ 13 Pro Max/ 12 Pro Ma

Случај - Колега Crossbody Телефон Јаже/Синџир [Работи Со Сите Телефони] Рацете Слободен Мобилен Телефон Ремен-Телефон Шарм

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Модерен Додаток : Носете го вашиот телефон без проблеми со нашиот синџир на вкрстено тело Можете да го користите телефонскиот ремен за да ја комплетирате секоја облека и да ги држите рацете слободни додека уживате на отворено, на одмор, шопинг, на концерти или на кој било настан каде што не можете да направите компромис за вашиот изглед со торба. Премиум Материјали : овој синџир на вкрстено тело е убаво изработен со висококвалитетни материјали и има издржливо метално сидро во случај; овој phoneетски ремен за телефон може лесно да се закачи или одвои, што го прави погоден за употреба во движење. Компатибилен со Сите Футроли За Телефони : универзалната телефонска лента беспрекорно се прикачува на сите телефони тоа му дава на вашиот телефон суптилен, трендовски поп и не блокира никакви порти или копчиња. Лесна Инсталација : Стајлинг со овој модерен јаже за мобилни телефони вкрстеното тело е ветре. Само изберете го куќиштето на телефонот, лизнете го нашето парче прилог низ него, ставете го телефонот внатре и прицврстете ги затворачите на синџирот на вкрстено тело; ќе бидете подготвени да одите за кратко време!. Содржина на пакетот : 1 Единица Синџир На Телефон Со Вкрстено Тело-Лаванда (Пакетот не вклучува куќиште за телефон, продадено одделно); 1 Година Гаранција. Модерен Додаток : Носете го вашиот телефон без проблеми со нашиот синџир на вкрстено тело. Можете да го користите телефонскиот ремен за да ја комплетирате секоја облека и да ги држите рацете слободни додека уживате на отворено, на одмор, шопинг, на концерти или на кој било настан каде што не можете да направите компромис за вашиот изглед со торба. Премиум Материјали : овој синџир на вкрстено тело е убаво изработен со висококвалитетни материјали и има издржливо метално сидро во случај; овој phoneетски ремен за телефон може лесно да се закачи или одвои, што го прави погоден за употреба во движење. Компатибилен со Сите Футроли За Телефони : универзалната телефонска лента беспрекорно се прикачува на сите телефони тоа му дава на вашиот телефон суптилен, трендовски поп и не блокира никакви порти или копчиња. Лесна Инсталација : Стајлинг со овој модерен јаже за мобилни телефони вкрстеното тело е ветре. Само изберете го куќиштето на телефонот, лизнете го нашето парче прилог низ него, ставете го телефонот внатре и прицврстете ги затворачите на синџирот на вкрстено тело; ќе бидете подготвени да одите за кратко време!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата