0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Сахаракасе-Мермерна Серија Случај За Samsung Galaxy Z Fold4 5g [Brockproof Браник] Цврста Заштита Анти-Лизгање Зафат Kickstand Тенок Одговара

Сахаракасе-Мермерна Серија Случај За Samsung Galaxy Z Fold4 5g [Brockproof Браник] Цврста Заштита Анти-Лизгање Зафат Kickstand Тенок

DEN 799.84
Во магацинот.

Тековен

Нуди прецизно вклопување Го намалува истегнувањето и пожолтувањето за да обезбеди издржливост. Овозможува сигурно и удобно ракување. Нуди дополнителна заштита. Создава стилски и ексклузивен изглед за вашиот паметен телефон. Quold4 smartphones - Нуди прецизно вклопување. `+ Пластичен и стаклен материјал-Го Намалува истегнувањето и пожолтувањето за да обезбеди издржливост. `+ Formfiting, лесен дизајн-Овозможува сигурно и удобно ракување. ✔ономски дизајн со отворено копче-Нуди дополнителна заштита. `+ Мазна стаклена завршница-Создава стилски и ексклузивен изглед за вашиот паметен телефон. Сахаракасе 1-Годишна Гаранција За Замена. Quold4 smartphones - Нуди прецизно вклопување. `+ Пластичен и стаклен материјал-Го Намалува истегнувањето и пожолтувањето за да обезбеди издржливост. `+ Formfiting, лесен дизајн-Овозможува сигурно и удобно ракување. ✔ономски дизајн со отворено копче-Нуди дополнителна заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата