0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Апликација за прекинувач на ApplianPar за Dewalt Miter Saw DW712 DW715 DW716 DW717 DW718 DWS780 го заменува N548978 606056-00

Апликација за прекинувач на ApplianPar за Dewalt Miter Saw DW712 DW715 DW716 DW717 DW718 DWS780 го заменува N548978 606056-00

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Ги заменува броевите на дел : N548978, 606056-00 Fit For Dewalt DW712, DW715, DW716, DW718, DWS779, DWS780 MITER SAW TRIGGER SWITCH. Пакетот вклучува : 1 x Митрат за прекинувач за прекинувач на пила. Ги заменува броевите на дел : N548978, 606056-00. Fit For Dewalt DW712, DW715, DW716, DW718, DWS779, DWS780 MITER SAW TRIGGER SWITCH. Пакетот вклучува : 1 x Митрат за прекинувач за прекинувач на пила. Пакетот вклучува : 1 x Митрат за прекинувач за прекинувач на пила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата