0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Zhuhw метална закачалка мермерната палто за закачалка за домашна облека за домашна облека (боја: е, големина

Zhuhw метална закачалка мермерната палто за закачалка за домашна облека за домашна облека (боја: е, големина

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

1 Изработено е од метален материјал и издржлив. Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Изработено е од метален материјал и издржлив. Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Карактеристики : 1. Изработено е од метален материјал и издржлив. Анти-казната боја е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн . Решетката за палто е лесен за склопување и расклопување и трајно. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Лесен и лесен за движење на дома, канцеларија или други места.

Параметри на производот

Стоката во категоријата