0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
BearTools Нова црна завртка за заклучување на завртки за безбедност на стапалото 3 стапало, тешкиот тетер, карабинер за заробени очи, прилагодлив крај на јамката, ултра-?

BearTools Нова црна завртка за заклучување на завртки за безбедност на стапалото 3 стапало, тешкиот тетер, карабинер за заробени очи, прилагодлив

DEN 1.33
Во магацинот.

Тековен

Димензии : Стандарден 31-32 инчи, проширен 32-65 инчи ; Боја : Неон (избран од нашата продавница), поголема видливост;. Идеално за држење клучеви, кофи, алатки за чекан и многу повеќе. Може да се користи како дел од комплетите за преживување за итни ситуации, пешачење, искачување по природа ;. Високо издржлив и отпорен ;. Алуминиум карабинер;. Лесно за прицврстување, лесен за корисниците. Овозможува лесен пристап, многу практичен. Повеќенаменски : Без разлика дали работите на градилиште, правите домашна работа или уживате во кампување и искачување професионално или како хоби, оваа бангантска лента со карабинер обезбедува вашите алатки и најважните работи ќе останат ставени и нема да исчезнат, зголемувајќи ја продуктивноста и безбедноста. Нов избришан карабинер : Овој стандарден лента за скеле со должина со надграден алуминиумски завртки за заклучување на карабинерот е направен од супериорен квалитет, вонбрачни материјали, специјален спој на тубуларна најлон мрежна мрежа и алуминиум што е загарантирано да го издржи тестот на времето, држејќи се до 17 фунти. Удобно и лесен за корисниците : За разлика од слични производи на пазарот, оваа тврда капа за капа беше повторно дизајниран со оглед на вашата удобност, со специјален материјал за материјал кој не само што ја апсорбира енергијата, има дизајн против лизгање и ги минимизира ризиците од повреди дури и во тешкото тело позиции. Дополнителни карактеристики : Нашиот додаток за карабинер Lanyard доаѓа во неонски живописни бои со рефлексивни акценти, што ја зголемува видливоста за дополнителна безбедност на локацијата. Со стандардна должина од 31,5 инчи и максимална должина на истегнување од 65 инчи, разноврсноста е веднаш до ништо, овие ленти за алатки се дефинитивно задолжителни за секого!. Знаеме дека сте : Барате практичен и ефикасен начин за зголемување на безбедноста на градилиштето? Дали сакате да бидете сигурни дека вашите најважни работи нема да паднат додека сте на сесија за пешачење? Заврши толерирање на оставање на мерка на лента да ја погоди земјата? Оваа безбедносна лента на Beartool е совршено решение!. Повеќенаменски : Без разлика дали работите на градилиште, правите домашна работа или уживате во кампување и искачување професионално или како хоби, оваа бангантска лента со карабинер обезбедува вашите алатки и најважните работи ќе останат ставени и нема да исчезнат, зголемувајќи ја продуктивноста и безбедноста. Нов избришан карабинер : Овој стандарден лента за скеле со должина со надграден алуминиумски завртки за заклучување на карабинерот е направен од супериорен квалитет, вонбрачни материјали, специјален спој на тубуларна најлон мрежна мрежа и алуминиум што е загарантирано да го издржи тестот на времето, држејќи се до 17 фунти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата