0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
H&D Hyaline & Dora Chanderier Wind Chimes ab обложување кристал призми што висат Suncatcher приврзок за дома

H&D Hyaline & Dora Chanderier Wind Chimes ab обложување кристал призми што висат Suncatcher приврзок за дома

DEN 238.24
Во магацинот.

Тековен

- Изработено со кристал со врвен квалитет : Нашите декоративни приврзоци се направени со кристал со врвен квалитет, и затоа прават јасно рефлексии на светлината - Одделете ги сите простории во затворен и на отворено : можете да ги користите овие сложени призми и во затворено и на отворено. Затоа, слободно закачете ги на завесите, лустерите, прозорците, wallsидовите, растенијата или автомобилот. ✅ Најелегантна декорација : Додадете допир на елеганција во вашиот дом или канцелариски декор со овие зачудувачки кристални сончаници. Тие ќе создадат најубави рефлексии кога сончевата светлина или кој било друг вид светла ќе ги погоди. Spececification : 7 парчиња ланци во боја на октагон монистра со призми ; вкупната должина е 48 см/18,8inch ; NW : 163g ; Транспарентен дел во средината на металната закачалка е направен од акрилик со цел да се направи посилен. Ince Известување : За да се спречи гребење на кристалот, синџирите од 7 парчиња и металната закачалка се одделно спакувани кога ќе добиете; Треба да ги инсталирате сами, многу е лесно, не грижете се; за подобри ефекти на изложбата, ние избираме да ги фотографираме сликите поблиску, што може да го направи да изгледа поголемо отколку што е всушност. Секој проблем, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме. Нема ризик за нарачка. Вкупната должина е 48 см/18. Синџирите од 7 парчиња и металната закачалка се одделно спакувани кога ќе добиете; Треба да ги инсталирате сами ,. Денот на вљубените. Денот на мајката. Закачете ги на завесите, лустерите, прозорците, wallsидовите, растенијата. Изгледа фаб на предниот трем, белведер, внатрешен двор и палуба. Висат во засолниште или прозорец каде што ќе заблеска директната светлина !!! Сигурно да направите среќни патеки. Suncatcher е здрав и може да се обеси надвор, засолниште или во вашиот дом, канцеларија, каде било! Ако обесени надвор и температурата се спушти под 45 степени Фаренхајт, земете го внатре додека вашето време не стане потопло. Име на производот : ветерници за ветерни облоги за обложување кристал призми што висат Сонцер. Шарена, само обесете го во сончево и каскада на виножитото наоколу.

Параметри на производот

Стоката во категоријата