0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Рајлер путер за чинија со капак, бел чувар на путер од порцелан погоден за источен/западен путер, сад со путер со покривка , дизајн инспириран од природа

Рајлер путер за чинија со капак, бел чувар на путер од порцелан погоден за источен/западен путер, сад со путер со покривка , дизајн

DEN 191.84
Во магацинот.

Тековен

Голем капацитет : големина од 6,8 x 5,6 x 3,7 инчи Соодветно одговара на блок или 2 стапчиња путер, без да се грижите за путерот да го допира горниот или страните на капакот. Лесно е да се тргне путерот со сечење на дното на рамното јадење директно . Дизајн инспириран од природата : Едноставен бел дизајн детали за кравјо декларирање, копче на горниот дел од капакот, со нашата современа квадратна форма, донесувајќи допир на природата во вашата кујна. Безвременски бел дизајн одговара на многу модели на садови, помага да ги задржите вашите Кујната изгледа уредно и организирано. Безбеден порцелан со висок квалитет : порцелан со висока температура со висока температура, без олово, го чува чисто, без прашина, лесно светнете и микробранова машина за миење садови, печка, фрижидер безбеден. Тоа помага да се блокира апсорпцијата на влагата и спречува пукање, лудост и бранување, тоа е најдобриот чувар на путер за вашиот путер. Добар помошник за чување свежо : Без разлика во кујната, трпезариската маса, пинаќ, скара или каде било, секогаш може да помогне да го одделите вашиот путер од други работи и да го задржите путерот свеж, да ви даде подобро уживање. Гаранција за задоволство : Ние нудиме целосна наплата ако сте добиле оштетена или неисправна ставка во рок од 30 дена. Ве молиме слободно контактирајте со нас. Голем капацитет : големина од 6,8 x 5,6 x 3,7 инчи. Соодветно одговара на блок или 2 стапчиња путер, без да се грижите за путерот да го допира горниот или страните на капакот. Лесно е да се тргне путерот со сечење на дното на рамното јадење директно . Дизајн инспириран од природата : Едноставен бел дизајн детали за кравјо декларирање, копче на горниот дел од капакот, со нашата современа квадратна форма, донесувајќи допир на природата во вашата кујна. Безвременски бел дизајн одговара на многу модели на садови, помага да ги задржите вашите Кујната изгледа уредно и организирано. Безбеден порцелан со висок квалитет : порцелан со висока температура со висока температура, без олово, го чува чисто, без прашина, лесно светнете и микробранова машина за миење садови, печка, фрижидер безбеден. Тоа помага да се блокира апсорпцијата на влагата и спречува пукање, лудост и бранување, тоа е најдобриот чувар на путер за вашиот путер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата