0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Билијард/табела за базени стакло Божиќен украс

Билијард/табела за базени стакло Божиќен украс

DEN 317.12
Во магацинот.

Тековен

4,34 инчи x 2,56 инчи x 1,66 инчи Устата издувана и рачно насликана. Дизајнирано во САД. Рачно изработено на традиционален начин со техники потекнува од 1800 -тите. 4,34 инчи x 2,56 инчи x 1,66 инчи 11 cm x 6,5 cm x 4,2 см стаклена рака насликана уста разнесена погледна погледна погледи за подароци, боксерски спортски украси се совршен начин да го покажете вашиот тимски дух оваа празнична сезона! Нашите спортски украси се направени од висококвалитетно стакло и рачно насликани со сложени детали. Овие украси на дрвјата прават одличен подарок за секој обожавател и сигурно ќе бидат хит со семејството и пријателите. Затоа, покажете го вашиот тимски дух денес со нашите спортски украси! Секој од нашите украси е прецизно направен со рака со употреба на традиционални техники кои потекнуваат од 1800 -тите. Резба во ренесансата, резба, обликување, дува стакло, сребрена обвивка, сликарство и завршна обработка бараат неспоредлива вештина и неколку недели за да се заврши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата