0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Crescent 6 1/2 Cee Tee Co.® Curved Sliers Sliers Sliers Sliers - Carded - H26VN -05

Crescent 6 1/2 Cee Tee Co.® Curved Sliers Sliers Sliers Sliers - Carded - H26VN -05

DEN 241.12
Во магацинот.

Тековен

Криви вилици со зацврстени заби за зафаќање и вртење на објекти како што се цевки, прачки и иглички Совети за рамни вилица со зацврстени заби за зафаќање на општа намена. Секачот за жица се позиционираше многу близу до стожерот за да обезбеди максимална потпора и моќно сечење. Фалсификувани од точно изработени, зацврстени и калено легура челик. Никел хром позлатена завршница. Тежина : 0,48 фунти. Обезбедено задоволство. Произведени со највисоко одделение материјали. Тежина : 0,48 фунти. Тежина : 0,48 фунти. Обезбедено задоволство. Произведени со највисоко одделение материјали. Тежина : 0,48 фунти. Полумесечина 6 in. Алуминиумски челик лизгачки спојници криви сребро 1 pk.

Параметри на производот

Стоката во категоријата