0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Амосфун креативен дрвен Божиќен украс мода елска куќа во форма на wallид што виси исклучиво новогодишно елка Божиќна забава виси декорација

Амосфун креативен дрвен Божиќен украс мода елска куќа во форма на wallид што виси исклучиво новогодишно елка Божиќна забава виси декорација

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Божиќни украси одлични за Божиќна забава, Детска забава, Нова Година, забава за танцување, фестивалска забава Со висечки јаже на горниот дел од Божиќниот украс, можете да го обесувате на вашата елка, прозорец, градина, двор, итн. Висок квалитет и еколошки дрвен Божиќен украс, лесен за украсување на вашата Божиќна забава. Со мода и исклучителен дизајн на елк куќа, создавајќи радосна атмосфера за вашата Божиќна забава. Исто така, ќе биде добар реквизит за украсување во куќата. Совршена декорација на новогодишни елки. Божиќни украси одлични за Божиќна забава, Детска забава, Нова Година, забава за танцување, фестивалска забава. Со висечки јаже на горниот дел од Божиќниот украс, можете да го обесувате на вашата елка, прозорец, градина, двор, итн. Висок квалитет и еколошки дрвен Божиќен украс, лесен за украсување на вашата Божиќна забава. Со мода и исклучителен дизајн на елк куќа, создавајќи радосна атмосфера за вашата Божиќна забава. Исто така, ќе биде добар реквизит за украсување во куќата. Совршена декорација на новогодишни елки. K Вашата Божиќна забава е премногу досадна и ви требаат некои други украси за да ја направите вашата Божиќна забава поуникатна и различна? Нема повеќе двоумење, нашата дрвена елка што виси приврзок е најдобриот избор за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата