0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Чекор конус за вежбање бит дупки за дупки за дупчење, хексадецимална дупчење битови дрво Работа со голема брзина на челични битови за вежбање со голема брзина

Чекор конус за вежбање бит дупки за дупки за дупчење, хексадецимална дупчење битови дрво Работа со голема брзина на челични битови за

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Должина на стеблото : 4-20 Пакетот вклучува : 1*Чекор за вежбање Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *HSS чекор -конус вежба малку со хексадецимална форма. *3 големини за да изберете : 4-12mm 4-20mm 4-32mm. *Направено од челик HSS и со титаниум обложени за да се намали триењето и топлината. Должина на стеблото : 4-20. Пакетот вклучува : 1*Чекор за вежбање Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. *HSS чекор -конус вежба малку со хексадецимална форма. *3 големини за да изберете : 4-12mm 4-20mm 4-32mm. *Направено од челик HSS и со титаниум обложени за да се намали триењето и топлината. Карактеристики : *HSS чекор-конус за вежбање малку со хексадецимална форма*3 големини за да изберете : 4-12mm 4-20mm 4-32mm*изработен од челик HSS и со титаниум обложена за да го намалите триењето и топлината*издржлива и практична*Погодна за погодни за Користење за да се намалат дупките во најразлични материјали, вклучувајќи челик, месинг, дрво, пластика, итн.*100% и спецификации : *Материјал : HSS*Боја : Златна (како што покажуваат сликите)*Количина : 1pc*Хекс Шанк : 6,35мм* Факултативни големини : 4-12мм, 4-20мм, 4-32мм*Должина : 4-12мм должина : 6,8 см/ 2.

Параметри на производот

Стоката во категоријата