0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Бик Brite Liner Griger Highlighter, врвот на длето, жолта, 5-броја

Бик Brite Liner Griger Highlighter, врвот на длето, жолта, 5-броја

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Супер-светло флуоресцентно жолто мастило е идеално за потенцирање на информации Акми-одобрени и нетоксични нагласувачи можат да останат незапирливи до 8 часа без да се исушат. Врвот на длето ви овозможува да се префрлите помеѓу широко истакнување и фино подвлекување. Текстурираната гумена зафат обезбедува удобност, а џебниот клип обезбедува погодност. Направено во САД на нас и странски делови. Bic Brite Liner Grige Highlighter, врвот на длето, жолта, 5 нагласувачи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата