0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Aivant Ultra Bright Barge Glow Sticks - долго последно осветлување во текот на 12 часа за забави и деца кои играат, лесни за итни случаи за снабдување со ураган, земјотрес, комплет за п

Aivant Ultra Bright Barge Glow Sticks - долго последно осветлување во текот на 12 часа за забави и деца кои играат, лесни за итни случаи

DEN 127.84
Во магацинот.

Тековен

Безбеден и врвен квалитет : Овие големи стапчиња за сјај се изработени од градежништво во индустриска оценка која користи совршен спој на премиум материјали за да ви обезбеди нетоксични, водоотпорни и стапчиња за сјај во согласност со СПСИја, 100% безбедност Ултра светла и долготрајна : Тој е доволно голем и доволно светло, така што овие стапчиња за сјај може да се видат од километар и ќе ја обезбедат потребната светлосна моќ. Повеќе, големите стапчиња за сјај може да бидат последни најмалку 12 часа. Одлично за забави : Има 7 различни бои големи стапчиња за сјај. Одлично за забави во базени, родендени, карневали, гаврани, концерти, свадби, кампување, ноќни риболов светла и многу повеќе. Светло за итни случаи : Освен за декорацијата на забави, ултра светли и долготрајни карактеристики го прават тоа е исто така добро за итни случаи со употреба на материјали за урагани, земјотрес, комплет за преживување и многу повеќе. Список на пакување : Пакет вклучувајќи 15 големи стапчиња за сјај, 7 бои сјајни стапчиња беа распоредени по случаен избор. Безбеден и врвен квалитет : Овие големи стапчиња за сјај се изработени од градежништво во индустриска оценка која користи совршен спој на премиум материјали за да ви обезбеди нетоксични, водоотпорни и стапчиња за сјај во согласност со СПСИја, 100% безбедност. Ултра светла и долготрајна : Тој е доволно голем и доволно светло, така што овие стапчиња за сјај може да се видат од километар и ќе ја обезбедат потребната светлосна моќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата