0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Sanyo Denki - навивачи на Sanace 109P0424D601 Аксијален вентилатор, 40мм, 24VDC, 130mA

Sanyo Denki - навивачи на Sanace 109P0424D601 Аксијален вентилатор, 40мм, 24VDC, 130mA

DEN 1.67
Во магацинот.

Тековен

Цена за : Секоја димензии на рамката : 40мм x 40mm x 20mm Напон на снабдување : 24 VDC Тековен рејтинг : 130m A Стапка на проток - Империјал : 10ft /Мин Стапка на проток - Метрика : 0,31м /мин. : DC ROHS во согласност : Да. Цена за : Секоја димензии на рамката : 40мм x 40mm x 20mm Напон на снабдување : 24 VDC Тековен рејтинг : 130m A Стапка на проток - Империјал : 10.ft /Мин Стапка на проток - Метрика : 0,31м /мин. : DC ROHS во согласност : Да. Sanyo Denki - навивачи на Sanace 109 P0424 D601 Axial Fan, 40mm, 24 VDC, 130ma.

Параметри на производот

Стоката во категоријата