0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Yuzehuaza vinyl рекорд држач за складирање трапезоиден lp рекорд гајба албум полица за десктоп организатор кутија за книги со книги, рустикални кафени

Yuzehuaza vinyl рекорд држач за складирање трапезоиден lp рекорд гајба албум полица за десктоп организатор кутија за книги со книги, рустикални

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Дали сте изнервирани што не знаете како безбедно да ја ставите вашата скапоцена колекција на записи? Дали сте загрижени за тешкото да се превртувате низ LP -записите кога ги ставате во кутија?. Дали барате кутија за складирање која е класична и ретро?. 【Соодветна големина】- Оваа 14.08 инчи ((iner 13,25 инчи)* 11,8 инчен винил снимање е дизајнирано според универзалните записи со големина. Може да организира до 63 винилни записи и ефикасно да ги заштити. Кога ставате скапоцена колекција во овој носител на рекорди, тие можат да спречат оштетување и загуба!. 【Повеќекратни намени】- Овој држач за складирање на снимање може да ги чува не само винилните записи, туку и папките за датотеки со големина на буква или други канцелариски канцелариски материјал. Покрај тоа, гајба за записи на ЛП е идеален за складирање на закуски, фотографии, книги, облека и други работи дома. Можете да чувате предмети слободно според вашите сопствени преференции!. 【Видлив и модерен】- Трапезоидниот дизајн на овој гајба за складирање на евери се зголемува естетскиот и брзо ќе најдете винилски записи. Со своите видливи мрежни панели, можете да го ставите вашиот најпогоден рекорд на фронтот. Кутијата за организатор на работната површина има 2 рачки за да се прикаже рекорден транспорт за да ја покаже вашата колекција со други. 【Премиум материјал】- Складирањето на албумот е направено од компактна дрвена табла и силен метал. Нежните површини на кутијата за снимање нема да ви наштетат на рацете додека прелистувате низ винил -записите. Металната решетка панел со црна пластична обвивка го прави многу здрав и анти-ринст. Можете да го користите долго време. 【100% задоволство】- Ако имате какви било прашања во врска со производот што го добивте, ве молиме известете ни без двоумење. Ние би се обиделе да ви помогнеме и да ги подобриме вашите искуства за купување. 【Соодветна големина】- Оваа 14.08 инчи ((iner 13,25 инчи)* 11,8 инчен винил снимање е дизајнирано според универзалните записи со големина. Може да организира до 63 винилни записи и ефикасно да ги заштити. Кога ставате скапоцена колекција во овој носител на рекорди, тие можат да спречат оштетување и загуба!. 【Повеќекратни намени】- Овој држач за складирање на снимање може да ги чува не само винилните записи, туку и папките за датотеки со големина на буква или други канцелариски канцелариски материјал.

Параметри на производот

Dimensions in Inches:
14.08 L (Iner 13.25) x 11.8 W

Стоката во категоријата