0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
XtremePowerus 12-парчиња титаниум двоен крај вежба за вежбање 1/8 HSS вежба бит вежба бит двоен крај

XtremePowerus 12-парчиња титаниум двоен крај вежба за вежбање 1/8 HSS вежба бит вежба бит двоен крај

DEN 1119.84
Во магацинот.

Тековен

Широка примена - применлива за разновидност на дупчење со материјали, како што се не'рѓосувачки челик, метал, челик, железо, леано железо, легура на бакар, алуминиум, пластика Најдобар совет за сечење - дизајн со двојно крај 135 deg. Агол на вежба за поделување на точката за да се гарантира најдоброто самоцентрирање и позиционирање и вежбање мазно и побрзо од нормалниот агол на точката. Точка на сечење со двојно ниво - Двојна точка на сечење на еден единечен бит за вежба, кога едната точка на сечење се користи досадно и може да се користи и другиот крај на сечење, како уште еден нов бит за вежбање. Врвна вежба со врвен материјал-челик со голема брзина со висока брзина со титаниум за да се обезбеди висока цврстина и отпорност на абење, отпорност на абразија, висока црвена цврстина. Големина на вежба за бит - 1/8 "Дијаметар на дупчење со 2-1/4" вкупна должина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата