0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
BZG03C30TR DIODE ZENER 30V 1.25W DO214AC 03C30 BZG03C30

BZG03C30TR DIODE ZENER 30V 1.25W DO214AC 03C30 BZG03C30

DEN 0.67
Во магацинот.

Тековен

Дел бр : BZG03 C30 TR Пакет : DO-214 AC. Опис : Diode Zener 30 V 1. Дел бр : BZG03 C30 TR. Пакет : DO-214 AC. Опис : Diode Zener 30 V 1. ZZT) : 8 Ohm Current - Обратно истекување @ VR : 1? A @ 22 VVoltage - FOWER (VF) (MAX) @ IF : 1.2 V @ 500 Maoperating Температура : 150?.

Параметри на производот

Стоката во категоријата