0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Шипка со навој со средна јачина, челик од црно-оксид од одделение Б7, големина од 3/4 -10 навој, долга 4-1/2

Шипка со навој со средна јачина, челик од црно-оксид од одделение Б7, големина од 3/4 -10 навој, долга 4-1/2

DEN 323.20
Во магацинот.

Тековен

Тип на материјал : челик со црн оксид Влијание на низата : Класа 2А. Направено во : Обединета држава. Димензии на пакетот : 6,0 "L x 6. Видот на производот е шипка со навој со средна сила, челик од црно-оксид, 3/4" -10 големина на конец, долг 4-1/2 " е направен во Соединетите држави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата