0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
DTGN 0,5x6x25mm продолжено пролет - 20pack - Добро за машини за поправка на домови - Метал продолжена компресирана пролет - Сребрена

DTGN 0,5x6x25mm продолжено пролет - 20pack - Добро за машини за поправка на домови - Метал продолжена компресирана пролет - Сребрена

DEN 345.60
Во магацинот.

Тековен

[Продолжена пролет] : Пакетот доаѓа со 20 парчиња сребрена продолжение пролет во должина од 250мм/1 ", 6мм/0,24" надворешен дијаметар, дијаметар од 0,5 мм/0,02 " Продолжената пролет е 'рѓа и отпорна на корозија и има добра цврстина, силен капацитет за носење на оптоварување и добри механички својства што можат да се користат долго време. [Карактеристики] : Пролетта на наставката има големи својства на еластичност, може да даде отпор на a Сила за влечење, намалување на шок и вибрации на машините и може да биде и поврзување на компонентата за да се зголеми затегнатоста. [Добар избор] : Пролетта за продолжување е широко користена за индустриска опрема, градежни машини, апарати за домаќинства, механичка опрема и сл. Исто така, погодна за поправка на домот како што се гаражни врати, софи, табели, столици, лежери и повеќе. [Инсталација] : Лесно за инсталирање, со единечна кука на краевите на пролетта, само поврзете го директно со машини и други компоненти. [Продолжување на пролетта] : Пакетот доаѓа со 20 парчиња сребрена продолжена пролет во должина од 250мм/1 ", 6мм/0,24" надворешен дијаметар, 0,5мм/0,02 "Дијаметар на жица. [Цврст и издржлив] : Изработено од метален материјал со голема тврдоглавост, продолжената пролет е 'рѓа и отпорна на корозија и има добра цврстина, силен капацитет за носење на оптоварување и добри механички својства што можат да се користат долго време. [Карактеристики] : Пролетната пролет има одлични својства на еластичност, може да даде отпорност на сила за влечење, да го намали шок и вибрациите на машините и исто така може да ја поврзува компонентата за да ја зголеми напнатоста. [Добар избор] : Пролетната пролет е широко користена за индустриска опрема, градежни машини, апарати за домаќинства, механичка опрема и сл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата