0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Урбан оклоп опрема UAG Голем ракав за 15-инчни компјутери [магма] солиден тактилен зафат водоотпорен заштитен тенок безбеден лаптоп/ракав за таблети

Урбан оклоп опрема UAG Голем ракав за 15-инчни компјутери [магма] солиден тактилен зафат водоотпорен заштитен тенок безбеден

DEN 327.36
Во магацинот.

Тековен

Материјали отпорни на абење Внатрешен џеб за мрежи со внатрешни ленти за да се одржи уредот во место. Компатибилен со Apple, HP, Dell, Surface, Chromebook, Asus, Lenovo, Acer, Ultrabook и други лаптопи и таблети до 15 ". Материјали отпорни на носење. Внатрешен џеб за внатрешни работи со внатрешни ленти за да се одржи уредот. Компатибилен со Apple, HP, Dell, Surface, Chromebook, Asus, Lenovo, Acer, Ultrabook и други лаптопи и таблети до 15 ".

Параметри на производот

Стоката во категоријата