0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Ахегас Спрингс Долга пролетна компресија Пролет Ослободување Долга пролетна компресија на пролетта Дијаметар на жица 3,0мм, должина 300мм 1 парчиња

Ахегас Спрингс Долга пролетна компресија Пролет Ослободување Долга пролетна компресија на пролетта Дијаметар на жица 3,0мм, должина

DEN 2.33
Во магацинот.

Тековен

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Големина : Дијаметар на жица (3,0мм) x Надворешен дијаметар (26-40мм) x должина (300мм). Материјал : Пролетен челик. Пролетта на компресија е изработена од висококвалитетен пролетен челик, кој е отпорен на замор и тврд; висока јачина и издржливост. Вратете го долга пролет Компресирана пролетна пуштање со долга пролетна притисок на пролетниот дијаметар на жицата 3,0мм, должина 300мм 1pcs Size : Дијаметар на жица (3,0мм) x Надворешен дијаметар (26-40мм) x Должина (300мм) Материјали : Пролет за стих Пролетта е изработена од пролетен челик, анти-замор, тврда; Висока јачина и издржливост. Различни големини. Експланирање на големина : Означување на големината : D (дијаметар на жица) x d (надворешен дијаметар) x l (должина) На пример : 1,0 x 11 x 10 (дијаметарот на жицата е 1,0мм, надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете Купи : Ако не е потребна должина, можете да купите слична големина, како што сакате да купите 1.0*11*15, можете да ја купите должината од 10мм, а потоа да забележите во областа на пораката : 1. (Ве молиме, повикајте се на списокот со акции за купување) Забелешка : Големината на забелешките во областа за пораки мора да биде во списокот со акции, во спротивно нема да можеме да ја испорачаме стоката, ве молам простете ми. Нота : Подолу е список на список на Сите наши залихи 0.2мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) 0,3мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * l ( должина)) дијаметар од жица од 0,4 мм (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) 0,5мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L ( должина)) дијаметар од жица од 0,6мм (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) 0,7мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * l ( должина)) дијаметар од жица од 0,8мм (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) 0,9мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L ( должина)) 1,0мм дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * L (должина)) 1,2мм Дијаметар на жица (обележување на големината : D (дијаметар на жица) * D (надворешен дијаметар) * l ( должина)) дијаметар од 1,4мм жица (обележување на големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата