0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
HP 737412-001 2U SFF BB Gen8 Rail Rail-720863-B21

HP 737412-001 2U SFF BB Gen8 Rail Rail-720863-B21

DEN 1391.20
Во магацинот.

Тековен

720863-B21 Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата