0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Di Potter WS135 Nantucket хартија бела вино стаклена сенка, Fiesta портокал

Di Potter WS135 Nantucket хартија бела вино стаклена сенка, Fiesta портокал

DEN 2.67
Во магацинот.

Тековен

Користете за украсување за елегантна тематска вечера или настан Едноставно склопување и складира рамни за повторна употреба за вашиот следен настан. Направено од рециклирана хартија во САД. 4,75 "Висок 4,5" широк. Достапно во црна, бела, црвена, портокалова, жолта, сина и зелена боја. Само за употреба со чај светло управувана од батерија. Не е вклучена чаша за вино и чајната светлина. Создадете волшебна атмосфера со леснотија само ставете на чаша за вино со светло за чај. Лесно за склопување, само превртете ги и вметнете ги јазичињата во решетките. Се вклопува во стандардна чаша за бело вино. Направено во Америка. За употреба со лесна чајната светлина и сопствената чаша за вино. Создадете волшебна атмосфера со леснотија само ставете на чаша за вино со светло за чај. Лесно за склопување, само превртете ги и вметнете ги јазичињата во решетките. Се вклопува во стандардна чаша за бело вино. Направено во Америка. За употреба со лесна чајната светлина и сопствената чаша за вино.

Параметри на производот

Стоката во категоријата