0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Систем за повикување на услуги за домашни пејџер на Сингкал, Пејџер за безжични единечни медицински сестри, пакет од 10 пејџерки и 1 приемник

Систем за повикување на услуги за домашни пејџер на Сингкал, Пејџер за безжични единечни медицински сестри, пакет од 10 пејџерки и 1 приемник

DEN 3.33
Во магацинот.

Тековен

Димензии : 122*4,3*1,5 во (310*110*37mm) N. ET Тежина : 1,17lb (530g) I. Нстатација : Табела, wallид-скара, виси С. Пекол материјал : Абс. Површински третман : досаден полски. Тип на приказ : Една група од 3-5 цифри (може да се постави) со функција за складирање. Снабдување со електрична енергија : 100-240 V AC 50/60 Hz -DC12 V/1 A. Брз режим : 7 видови музика, 3 видови на известување за глас на сцена. Писмо музика должина : 2-30 секунди. Чувствител на приемникот : -114dbm. Фреквенција : 433. Капацитет на копчето за повик : 299. Почеток на англиски буква : A, B, C, D, E, F, H, P, L, J. Време на приказ : 1-99 секунди, или бесконечно. Излез на повик : 20d B UV/m. Опсег на фреквенција на САД : 433 MHz. Девијација на фреквенција : 0,5 MHz. Спецификации : 60*60*8,5мм. Растојание за повик : 130-200ft (40-60м) во затворен простор, 1600-2600ft (500-800м) на отворено. Вграден приемник на вградена антена. Долго растојание од сигналот, силна стабилност. Копчиња за допир. Режим на подготвеност, покажувајќи го тековното време. 7 видови музика, со функција за известување за глас, може да се постави музика. Со продолжување на повик 299, удобен и брз метод на регистрација. Два режими на регистар се по избор. (Мулти-клуч или режим со еден клуч). Компатибилност Специјални мултифункционални копчиња (APE100) директно. Дифузија во боја на светлина во боја. Лансирање на висока чувствителност, супериорни копчиња за допир. Супер стабилен начин на регистрација, без никаков неуреден феномен на код.

Параметри на производот

Стоката во категоријата