0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Замена на случајот со тврдо складирање на Канка за DeWalt 20V Max* Алатка за сечење на сув wallид, само случај

Замена на случајот со тврдо складирање на Канка за DeWalt 20V Max* Алатка за сечење на сув wallид, само случај

DEN 2.00
Во магацинот.

Тековен

Елегантен дизајн, случај дизајниран за алатка за пресек на Dewalt Drywall, совршено се вклопува Тешката обвивка на оваа алатка за намалување на Dewalt DCS551 B е црна, а патентот е жолт. Може да ја ставите алатката Dewalt 20 V Drywall Cutout во тврд случај специјално дизајнирана за Dewalt 20 V Max Drywall за лесна преносливост кога ќе излезете. Овој тврд случај Dewalt DCS551 B, внатрешноста е изработена од висококвалитетен кадифе, меката внатрешна структура обезбедува заштита на секачот на Dewalt Drywall. Рутерот De Walt Drywall има тврд случај со дизајн на мрежа од едната страна за да ги чува вашите додатоци за алатки за намалување на сувиот wallид и меко складирање од другата страна за вашата пила Dewalt Drywall. Оваа алатка за отсекување на De Walt, тврда школка, е изработена од висококвалитетен материјал EVA, кој е шок -изобилен, изолативен и водоотпорен, може да го заштити вашиот Dewalt Drywall исечен од шокови и прскања кога ќе излезете да носите. Ставете ја алатката за сечење Drywall во кутијата откако ќе го искористите De Walt безжичен безжичен дома за да спречите De Walt 20 V отсечен од акумулираната прашина. Овој тврд случај дизајниран за De Walt Drywall Rut Out ја задржува вашата алатка за отсекување на Dewalt 20 V безбедна, удобна и лесна. Класичниот дизајн на патент го олеснува и затворате. Оваа алатка за сечење De Walt 20 V тврди случај може подобро да го заштити вашиот уред. Тој е многу практичен и удобен. Овој тврд случај дизајниран за алатки Dewalt Drywall е многу лесен за носење и употреба. Без разлика дали сте на работа или дома, само отпакувајте го тврдиот случај и извадете ја вежбата Dewalt Drywall и подготвени сте да одите каде било. Долготрајната заштита на уредот по случајот, исто така, во голема мерка го продолжува животот на алатката De Walt Cutout (Белешка : Само случајот се продава, Dewalt DCS551 B и додатоците не се вклучени). Елегантен дизајн, случај дизајниран за алатка за пресек на Dewalt Drywall, совршено се вклопува. Тешката обвивка на оваа алатка за намалување на Dewalt DCS551 B е црна, а патентот е жолт. Може да ја ставите алатката Dewalt 20 V Drywall Cutout во тврд случај специјално дизајнирана за Dewalt 20 V Max Drywall за лесна преносливост кога ќе излезете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата