0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
MOOKEENONE 1: 400 легура Алиталија 777 Авионски модел на авион модел на модел на модел на модел на авијација

MOOKEENONE 1: 400 легура Алиталија 777 Авионски модел на авион модел на модел на модел на модел на авијација

DEN 3.00
Во магацинот.

Тековен

Име на модел - Авиталија Алиталија 777, модел на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн Големина - 1 : 400 скала, должината на телото е 16 см, ширината е14 см. Совршена големина за прикажување и собирање. Материјал - Моделот е изработен од легура + ABS пластика. И пластичната основа за држачи го одржува авионот добро. Апликација - точен модел на скала за колекционери и ентузијасти, а исто така може да се стави во дневната соба, бар, компанија, просторија за прикажување како декорација, ретро и елегантна, благородна мода. Подарок - Тоа е совршен подарок за ентузијасти во авијацијата, воен персонал или колекционери. Спецификации : Име на модел : Алиталија 777 ПланотПроид Име : Висока симулација 1 : 400 легура на авиони МоделКолор : Бела и зелена материјала : легура+ABS Plastic Recommend Возраст : 12+y, 18+Модел Големина : 16x14x5.5cmfeatures : Име на модел - Алиталија 777 Планија, авиони, авиони Модел Запознајте ја вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн. Големина - 1 : 400 скала, должината на телото е 16 см, ширината е14см.

Параметри на производот

Стоката во категоријата