0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Скенер за документи со Fujitsu FI-6770

Скенер за документи со Fujitsu FI-6770

DEN 175.84
Во магацинот.

Тековен

Трансформирајте ги документите за хартија во корисни електронски податоци во блиц со интелигентни карактеристики за скенирање на скенерот за производство Fi-6770 Дизајнирано со извонредно ракување со хартија, голема брзина на скенирање до 90ppm/180ipm и интелигентни карактеристики за подобрување на продуктивноста, скенерот Fi-6770 ја обезбедува автоматизацијата и сигурноста потребна за апликации за скенирање на производство. Иновативната интелигентна интелигентна мулти-храна на Fi-6770 драстично го подобрува процесот на скенирање на серии со тоа што ќе се овозможи ултразвучното сензор за откривање на двојно хранење да биде обучен за да ги игнорира намерните документи што се преклопуваат, како што се фотографии, налепници на етикети или приноси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата