0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кутија САД BPB1263 рамни поли -торби, 4 мил, 22 x 36, јасно

Кутија САД BPB1263 рамни поли -торби, 4 мил, 22 x 36, јасно

DEN 616.00
Во магацинот.

Тековен

Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. 22 "x 36" - 4 милји рамни поли поли. Поли-торбите со тешки точки се совршени за заштита на производи со тежина како индустриски делови и алатки од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата