0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Caseек Скилингтон молив случај со голем капацитет Пенкал за пенкало, двојно патенти, канцеларија за канцелариски торбички за канцеларија, козметичка торба со оддели

Caseек Скилингтон молив случај со голем капацитет Пенкал за пенкало, двојно патенти, канцеларија за канцелариски торбички за канцеларија,

DEN 223.84
Во магацинот.

Тековен

Материјали : Направено од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, лесна, мека и издржлива, не е лесна за солза, покрај тоа, тој доаѓа со висококвалитетен, издржлив патент што може да издржи многу употреба Големо складирање : Димензиите се 8,3*2*3. Пространиот простор се вклопува во многу пенкала или моливи, лепливи ноти и други гаџети за канцелариски материјал. Совршено за складирање на вашите лични и канцелариски производи. Практичен дизајн : Главен џеб, затворање на патент, џеб од мрежи на горниот слој, подвижен преграда во средина, и 4 слот за пенкало. Еластичниот џеб од мрежа се за мали работи како Eraser, Stapler, хартиени клипови, ножици, картички и така На; Пенките за пенкало во средина можат да држат 4 често користени пенкала. Best Gift : This Is A Good Gift For Mother'S Day, Birthday, Baby Shower, Christmas, Wedding, Party And More,The Metal Zippered Oxford Cloth Cosmetic Bag Can Be Opened And Closed Smoothly, Bag Can Be Used As Pencil Case, Invoice Bag, Пенкало, кутија со моливи, торба за подароци, чанти за монети, мобилен паричник, торба за визит -картички, козметичка торба за дами, а содржината е чиста и уредна, осигурувајќи дека предметите се безбедни и уредни во патувањето и секојдневниот живот. Материјали : Направено од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, лесна, мека и издржлива, не е лесна за солза, покрај тоа, тој доаѓа со висококвалитетен, издржлив патент што може да издржи многу употреба. Големо складирање : Димензиите се 8,3*2*3. Пространиот простор се вклопува во многу пенкала или моливи, лепливи ноти и други гаџети за канцелариски материјал. Совршено за складирање на вашите лични и канцелариски производи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата