0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Snhieklt симпатични налепници за виолетова боја за шишиња со вода, 50 парчиња/пакувања винил водоотпорен естетски готски череп налепници за Ноќта на вештерките за лапт?

Snhieklt симпатични налепници за виолетова боја за шишиња со вода, 50 парчиња/пакувања винил водоотпорен естетски готски череп налепници за

DEN 79.84
Во магацинот.

Тековен

【Естетски готски налепници】 Секој пакет со виолетови налепници доаѓа со повеќе од 50 уникатни налепници, вклучувајќи ги и черепот, скелетот, гаден мечка, лилјак, мрачен жетва, гробница и повеќе дизајни со теми од готвачка! 【Водоотпорни налепници на черепот】 Овие налепници на черепот се изработени од винил и се 100% сосема ново печатење со висока дефиниција, обрасците се попрецизни и јасни Еколошки, безбеден, нетоксичен, водоотпорен, избледен отпорен и издржлив. 【Совршени подароци за деца и возрасни】 Нашите налепници за скелети за деца се совршен избор за вас како Божиќни подароци, подароци за роденден, новогодишни подароци за деца, тинејџери и девојчиња. Совршено како партиски материјали, материјали во училницата, материјали за наставници, забави за забави, графикони за награди, налепници на наставници, налепници за мотивации. 【Модерна декорација】 Нашите налепници за скелети за череп може да се користат како супер кул декоративни предмети како налепници за лаптоп, налепници за компјутер, налепници за шише, налепници за гитара, налепници за хидрофласк, налепници за телефон, налепници за скејтборд, налепници за книги, налепници за книги, налепници за книги, налепници за лаптоп, налепници за багаж, налепници за багаж , налепници за белешки и сè што сакате да украсите. Gantive Gantive Gantire】 Задоволството на клиентите е наша најголема мотивација, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате проблеми во врска со овој готски налепница. 【Естетски готски налепници】 Секој пакет со виолетови налепници доаѓа со повеќе од 50 уникатни налепници, вклучувајќи ги и черепот, скелетот, гаден мечка, лилјак, мрачен жетва, гробница и повеќе дизајни со теми од готвачка! 【Водоотпорни налепници на черепот】 Овие налепници на черепот се изработени од винил и се 100% сосема ново печатење со висока дефиниција, обрасците се попрецизни и јасни. Еколошки, безбеден, нетоксичен, водоотпорен, избледен отпорен и издржлив. 【Совршени подароци за деца и возрасни】 Нашите налепници за скелети за деца се совршен избор за вас како Божиќни подароци, подароци за роденден, новогодишни подароци за деца, тинејџери и девојчиња. Совршено како партиски материјали, материјали во училницата, материјали за наставници, забави за забави, графикони за награди, налепници на наставници, налепници за мотивации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата