0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Кутија за складирање на преклопување кафеава пластична завршна кутија за домаќинство Отворено покритие Студентски книги кутија кутија за кутии за складирање на к

Кутија за складирање на преклопување кафеава пластична завршна кутија за домаќинство Отворено покритие Студентски книги кутија

DEN 1396.80
Во магацинот.

Тековен

Мултифункционално преклопување Транспарентна видливост. Бесплатна суперпозиција. Универзална макара. Зголемете го капацитетот. Мултифункционално преклопување. Транспарентна видливост. Бесплатна суперпозиција. Универзална макара. Зголемете го капацитетот. Боја : жолта [проucирна], бела [проucирна], зелена [проucирна], портокалова [проucирна], материјал : пластична пропорционација на нови пластични материјали : 100% нови материјали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата