0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Case Boxwave Case for Honor 3c - Елита торбичка за кожен месинџер, синтетички кожен покрив куќиште дизајн на пликови за чест 3C - Брегот на Слоновата Коска од слонова коска

Case Boxwave Case for Honor 3c - Елита торбичка за кожен месинџер, синтетички кожен покрив куќиште дизајн на пликови за чест 3C - Брегот на Слоновата

DEN 0.33
Во магацинот.

Тековен

? [Елегантен дизајн] чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожа на гласникот е составена со ефикасност во умот ? [Магнетско затворање] со предно размавта со магнетно копче кое безбедно ја одржува вашата чест 3 C на место. ? [Мека кадифе] Внатрешната кадифена кожа обложена со мазен и нежен џеб додека ја лизгате вашата чест 3 C внатре? [Веган] направено со синтетичка веганска кожа што е пријателска со животни, која е стилска и заштитна. ? [Безбедна заштита] Подготвената елитна кожна торбичка за гласникот е сигурно да ја заштити вашата чест 3 C со издржлив и тежок надворешен. Бидете во леснотија да знаете дека вашата чест 3 C е безбедна, без разлика каде ќе ја земете!. Носете ја вашата чест 3 C во стил со елитната торбичка за кожен месинџер! Чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожен месинџер е составена со ефикасност во умот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата