0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Почит 0.00
Завршено 0.00
Дискови за пескарење од 3 инчи, абразивно полирање на шкурка кука и јамка прашина без абразивни мрежи за пескарење на сандер -сандер за пескарење за мебел од дрво 1000

Дискови за пескарење од 3 инчи, абразивно полирање на шкурка кука и јамка прашина без абразивни мрежи за пескарење на сандер -сандер за пескарење

DEN 267.04
Во магацинот.

Тековен

[Материјал] : Диск за пескарење на решетката е изработен од високо квалитетен материјал, не е лесно деформиран и е издржлив Има подобар ефект на мелење и издржлив. [Бесплатно прашина] : Анти-ударниот ефект на мрежата на мрежата може ефикасно да го намали таложењето на прашината, практично пескарење без прашина, може да се користи со преносни или други системи за празнење. Ви даваат почиста и поздрава работна околина. [Чиста и мелење без прашина; Помалку пилинг, помалку загадување на животната средина-само-ослабувачки кука и јамка за поддршка на повеќето 3 "75мм Случајни орбитални орбитали Сендерс-сува полиција Спецификации : Големина : 75 Mma Braver : Aluminum oxidegrit : 120#, 180#, 240#, 320#, 400#, 600#, 800#, 1000#Количина : 10 PCSpackage Вклучува : 10 парчиња песочни песоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата